Website Preloader

Merak Edilenler

  Sizi Neden Tercih Etmeliyiz ?
Biz fotoğrafa ve filme gönül vermiş bir çift olarak “ Mutlu Öyküler “ biriktiriyoruz. Save the Date çekimleri için çiftlerimize alışılagelmiş pozlar ve mekanlar yerine, kendilerini daha rahat hissedebildikleri, eğlenebildikleri sade ve doğal kareler yakalıyor, belgesel formatımızla düğün çekimlerine farklı bir bakış getiriyoruz. Bununla beraber açtığımız karma ve kişisel sergilerimizle de bu amacımıza yönelik adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz.

Hangi Tür / Tarz Çekimler Yaptırabiliriz ?
Çekim türü olarak; Belgesel, Hikaye, Save the Date, Extreme Date formatlarında; Düğün, Nişan, Aile içerikleriyle ilgili fotoğraf ve film çekim hizmetleri veriyoruz. Çekim tarzı olarak minimal, estetik ve doğallığın ön planda olduğu çekimler yapıyoruz. 2010 yılından beri ticari faaliyet gösteren bir çok firmaya, E-Ticaret satış sistemleri için görseller, Reklam çalışmaları ve Sosyal Medya için içerikler, farklı kamu kuruluşlarının Video ve Fotoğraf çekimleri için faaliyetler gerçekleştiriyor, müzik klipleri çekiyoruz.

Belgesel Düğün Fotoğrafı ve Videosu Nedir ?
Bu format 2023 yılından itibaren çiftlerimize vereceğimiz çekim tarzının yeni adıdır. Amacımız sıradanlaşan “Düğün Çekimlerine” estetik kaygıyı ön planda tuttuğumuz, belirli bir amaca yönelik sanatsal ve doğal karelerden oluşan belge niteliği yüksek fotoğraf ve video film üretmektir.

Belgesel Düğün Fotoğrafı ve Videosuna Neden İhtiyaç Duymalıyız ?
Belgesel formatıyla çiftlerimize kişiye özel “ Düğün Filmleri “ üretiyoruz. Ortalama 30 ile 40 dakika süreleri kapsayan, tüm güzel ve özel anlarını kayıt altına alıyor, mutluluğunuzu paylaşıyor ve tüm düğün süreci boyunca size eşlik ediyoruz. Böylece her hangi bir özel anınızın kayıt dışı kalmasını engellemiş oluyoruz.

Belgesel Düğün Fotoğrafı ve Filminde Neler Oluyor ?
Düğün gününüzün sabahında erkenden harekete geçerek kayıt almaya başlıyoruz. Tüm hazırlık süreçleriniz, telaşlarınız, rahatlama anlarınızda yanınızda bulunuyoruz, değişen düğün seramonilerine göre gün içini kayıt altına alıyoruz. En özel an olan akşam seramonisi başladıktan sonra gece bitene kadar “ Mutlu Öyküler “ olarak sizin yanınızda oluyoruz.

Düğün Hikayesi Nedir ?
Aslında Hikaye formatımız, Belgesel formatının süresinin kısa olduğu ve içerik olarak daha az detaylandırdığımız bir formattır.

Extreme Date Nedir ?
2023 yılıyla beraber Extreme Date olarak adlandırdığımız, alışılagelmiş mekanlardan farklı olarak, doğanın bize sunduğu güzelliklere çıkarak yükseklerde çekeceğimiz bir formattır. Türkiye’deki bir çok özel manzaralardan belli başlıcalarını zorluklarına ve ulaşılabilirliklerine göre listelemeye devam ediyoruz, bu format gelecekte uygulamak istediğimiz tek çekim formatıdır ve sınırlı sayıda çifte bu çekim desteğini vermeyi planlıyoruz.

Save the Date Çekimini Niçin Yaptırmalıyız ?
Save The Date çekimleri kendimizi en çok ifade edebildiğimiz, daha farklı konseptler geliştirebildiğimiz, doğru ışığa göre mekan seçebildiğimiz , düğünden bağımsız olarak gerçekleşen bir çekim türüdür. Bu çekimde gelinlik damatlık giyme zorunluluğu yoktur. Bu sayede düğün günü stresinden uzak bir şekilde Save the Date çekimimizi gerçekleşmekteyiz. Ayrıca bu çekimlerin düğün öncesinde yapılması durumunda düğününüzde kullanacağınız süslemelerde, aksesuarlarda, düğün davetiyenizde ve sosyal medyanızda paylaşacak fotoğraflarınız baştan hazır olacak.

Neden Düğün Günü Dış Çekim Yapmaya Sıcak Bakmıyorsunuz ?
Daha önceki tecrübelerimize dayanarak, dış mekan fotoğraf ve film çekimlerinde çiftlerimizin daha rahat ve daha enerjik olmaları gerektiğini düşündüğümüz için düğün günü dış mekan çekimi yapmaya sıcak bakmıyoruz.

Çekimler Nasıl Gerçekleşiyor ?
Belgesel ve Hikaye çalışmalarında tarih ve mekan bizlerin adapte olduğu bir konu. Çiftimizin belirlediği düğün mekanında tüm düğün sürecini kapsayan bir çekim planımız oluyor. Save the Date ve Extreme Date formatında çalışırken, çekim yapmak isteyen çiftlerimizin isteklerini anlayıp, onlara özel olarak planlayacağımız ve hazırlayacağımız konseptler konusunda karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Çekim tarihlerini belirledikten sonra ise detaylı çekim planlamasını yapıp, çiftlerimizin isteklerine göre çekimlerini gerçekleştiriyoruz

Çekim Mekanlarını Nasıl Seçiyorsunuz ?
Belgesel ve Hikaye çalışmalarında mekan çiftlerimizin düğünlerini gerçekleştirmeye kadar verdikleri yer oluyor. Save the Date formatında, Çiftimizin yaşadığı ya da çekimlerinin yapılmasını istediği yere göre şehrimizi belirliyor ve ön görüşmeler sonucunda daha önceki tecrübelerimize dayanarak ışığın en güzel olduğu yerlerde çekimimizi birlikte planlıyoruz. Yeni çekimimiz olan Extreme Date formatında akla gelebilecek en uç noktaları çiftlerimize önereceğiz ve onlarında istekleri doğrultusunda zorlu ancak muhteşem manzaralara sahip yerlere
gitmeyi planlıyoruz.

Çekim Sonunda Neler Teslim Ediyorsunuz ? Albüm İçeriği Nelerden Oluşuyor ?
Düğün veya çekimden sonraki ilk iki hafta içerisinde 20 fotoğraf ve 1 dakikalık trailer videosunu çiftlerimizle paylaşıyoruz. Daha sonrasında ise re-touch işlemleri yapılmış fotoğraflardan oluşan 1 tane büyük boy fotoğraf albümü, 2 tane orta boy aile albümü baskılarını ve hazırlayacağımız filmi / fotoğrafları yüksek çözünürlüklü olarak bize harddisk içerisinde çiftlerimize sunuyoruz.

Albüm Fotoğraf Seçimleri Nasıl Gerçekleşiyor ?
Albüm fotoğraf seçimlerini daha önceki tecrübelerimize dayanarak, sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak bizler yapıyoruz.

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz ?
Çiftimizin seçtiği çekim paketine göre 12-16 haftalık bir süreçte teslim ediyoruz.

Rezervasyon İçin Ne Kadar Zaman Önce Sizinle İletişime Geçmemiz Gerekir ?
Çiftlerimizin isteklerini doğru anlayıp, onların isteklerini gerçekleştirebilmek için düğün tarihiniz belli olduktan sonra bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Belgesel ve Hikaye formatımızda tarih öncelikli hareket edildiği içın “Mutlu Öyküler” olarak yılda en fazla 20 çiftimize destekle sınırlandırdık. Save the Date daha esnek bir çekim takvimine sahip planlandığı için her hangi bir sınırlamamız yok. Extreme Date çekimlerimizde ise 20 çiftimize destekle sınırlandırdık.

Şehir Dışından Gelmeniz Fiyatlarınızı Etkiliyor Mu ?
Güncel şartları dikkate aldığımızda ulaşım maliyetleri, konaklama gibi unsurları çiftlerimizin isteklerine göre çözümlüyoruz. Fiyatlandırmamızda bu tarz maliyetleri belirterek açık şekilde
ilerliyoruz.

Çekim Fiyatlarınızı Nasıl Öğrenebiliriz ?
İsteklerinize göre oluşturacağımız çekim fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılıyor ? Kredi kartı Geçerli Mi ?
Ödeme nakit olarak yapılmaktadır, kredi kartı geçerli değildir. Çekim kararlaştırıldıktan sonra ödemenin yarısı alınmakta, kalan kısmı düğün günü öncesi yapılmaktadır.

Website Preloader